Hakkımızda

Misyon

2012 yılında kurulan Sarp iç giyim internet hizmeleri a.ş, dünya çapında elde edilecek başarılarla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve yaşanan küresel değişimin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak, onlara en kaliteli ürünleri sunarken ölçülebilir büyüme sağlamak.

 

Vizyon

Modaya bakış açısı ve çizgisi ile fark yaratan,ürünleri ile ulusal ve uluslar arası arenada sektöründe en çok tercih edilen iç giyim satış markası olmak.

Okumaya Değer Bir Başarı Hikayesi

Her şey 2012'de başladı. Sarpicgiyim markası e-ticaret sektöründeki ilk adımlarını attı. Toptan ve internet satışlarımız ile Türkiye'de bir değişim yarattı.

sarpicgiyim.com, Türkiye'de iç giyim sektöründe ilk defa uygulanan 7 gün iade, ücretsiz kargo, özel müşteri desteği gibi hizmetleriyle yeni bir alışveriş deneyimi yaşatır.

Ücretsiz Kargo

sarpicgiyim.com üzerinden alışveriş yapanlar 150 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ödemezler. Hızlı Teslimat sarpicgiyim.com üzerinden alışveriş yapanlar günlerce kargo beklemez. Siparişler ortalama 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir.

7 Gün İade

sarpicgiyim.com üzerinden satın aldığınız ürünleri, Tüketici Kanunu'nda belirtilen maddelere uygun bir şekilde 7 gün içinde iade edebilirsiniz. (Alt ürün grupları mevzuat gereği hijyen koşulları gereği iade edilememektedir.)

Saygılarımızla,

Sarpicgiyim Ailesi